Seslihasret çok güzel bir şarkı bunu okuyan sezan aksu harika okumuş hasret dolu şarkı bizler sesli sohbet sitesi iz ancak böyle güzel hoş şeyleri dinletmek ve dinlemek çok güzel harika bir eser diyebiliriz süper bizlerde sizlere bu eserin 1988 yılında okumus olan şarkı sizlerle bu şarkı ilk trt 1 de okumuş olup bazı sizlere bu konuda daha detaylı bi parca byı sizlerle nasıl anlatalım ama en hoş olan ne bilirmisiniz sezen aksunun canlı performans ile sesli sohbet böyle dinletilmesi en hoşu bu diye biliriz seslihasret ilacgibisesli

Bir önceki yazımız olan Sesli Hasret başlıklı makalemizde Sesli Hasret, sesli hasret chat ve sesli hasret forum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 392 Okunma 17 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {admin}info@sitilpanel.com

Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben Halil Aktan stilpanel.Com’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel No: (+90) 538 452 24 79 Skype Adresimiz: stilpanel.com Email Adresimiz: info@sitilpanel.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Benzer Yazılar

Sesli Chat Link Paylaşım Ücretsizi

Canlı müzik dinle

15 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

*