Merhaba Sevgili Arkadaşlar Şimdi bir Olayı dikkatimi çekti Seslikal Sitesi mevcut biliyoruz ama birde yeni bir Sesli-Kal Diye bi site Açılmış güzel hoş ALLAHI var Sesli Sohbet Sitesi sayfası hepsi güzel Sesli-kal ama yanlış Şekilde Açılmış bir site Neden Mi? bakınız o kadar Sesli Sohbet Odası var bomboş yani yazık bir siteye yoksa güzel bunu da nasıl fark edim biliniyorsunuz. Google Raklam vermiş Ama boşuna yazık Üzüldüm çünkü seslikal sitesi ne kadar reklam verirsen ver Sesli-kal diye google de çıkışı olmaz sonrası kapanır ama farklı isimle bir şeyler yapılsaydı yükselirdi sesli-kal sitesi sesli sohbet sitesi yakın zamanda kaybol çağına inanıyorum Sesli-Kal Chat da olsa Forum da olsa Görüntülü Sohbet de olsa Sesli Kal sitesi bu şekilde Olmayacağını Düşünüyorum Sade bu benim Görüşüm Saygı Duyarım Yolu Açık olsun

Bir önceki yazımız olan Sesli Chat Link Paylaşım Ücretsiz başlıklı makalemizde Sesli Chat Link Paylaşım Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 87 Okunma 16 May 2017

Yazar Hakkında

Anonim {admin}info@sitilpanel.com

Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben Halil Aktan stilpanel.Com’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel No: (+90) 538 452 24 79 Skype Adresimiz: stilpanel.com Email Adresimiz: info@sitilpanel.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Benzer Yazılar

Sesli darbe

Sesli darbe

21 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

*