iç çamaşır giymeyen dedim çünkü bu olayı Avrupa bize tvler den programlardan sıf genetik deyiştirme için milleti bu olaya girdi sizce bu iç çamaşır giymeyen özgürlükmüş hani diyolar ya devşirme özenmek diye iş de olay bur da başlıyor rahat ben özgürüm deyip avrupa dan yavaş yavaş insanların bilincine yerleştirip önce mini etek den başladı sonra atfedersiniz insanların beynine sokup tv ler den başladı şimdi bakalım bu olay nasıl oluyor önce ünlü bir avrupa denilen yüksek bir şöhreti yakalayıp sonra ne giyse millet de onu giymeye başlıyor.


Bir önceki yazımız olan Sesli Hasret başlıklı makalemizde Sesli Hasret, sesli hasret chat ve sesli hasret forum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 118 Okunma 13 Nis 2017

Yazar Hakkında

Anonim {admin}info@sitilpanel.com

Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben Halil Aktan stilpanel.Com’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel No: (+90) 538 452 24 79 Skype Adresimiz: stilpanel.com Email Adresimiz: info@sitilpanel.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Benzer Yazılar

Sesli darbe

sevdaruzgari

11 May 2017
sesli sohbet eleştirmek

Sesli Hasret

15 Eyl 2016
asildunya,asil dunya

asildunya

08 Eyl 2016
sesli giresun

Asil Dünyam Sitesi

08 Eyl 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

*